Ette Restaurant

Nilufer Hatun Caddesi Podyum Park Park No114/F/1 No:10 16010


FOTOĞRAFLAR

MEKAN DETAYLARI

Ette Restaurant

Ette Restaurant – Et Mangal Restaurant,  En lezzetli et ve mezeleri sunduğu menüleriyle Bursalılara hizmet vermeye başladı. Bursa’da artık yemeğin keyfi “Ette” gizli…

Mekan Detayları

Mekan, Çevre Özellikleri :

  • Manzara : Deniz Manzaralı, Kır Manzaralı, Şehir Manzaralı
  • Mekan Alanı: Açık ve Kapalı Alan

Kapasite:

  • Kapalı alan kapasite : 300 kişi
  • Açık alan kapasite : 150 kişi

Hizmet verilen organizasyon türleri :

  • Öğle arası aile yemekleri, İş yemekleri, lansmanlar, brunch, romantik yemekler, gala yemekleri, kahvaltı, kokteyl,

Bölge – Ulaşım : Podyum Park – Nilüfer – Bursa

 

Ette Restaurant

2016 yılında tüm misafirlerimizi lezzetli etlerimiz, benzersiz servisimiz ile keyfi buluşturmak için Bursa Podyum Park AVM ‘de kapılarımızı açtık.

Ette Restaurant olarak amacımız, Et severleri en lezzetli örneklerimizi sizlerle buluşturmaktır. Rahat Modern, samimi ve ferah ortamımızda farklı tatları ve kendimize has menümüzü büyük bir özenle Hazırlıyor ve beğeninize sunuyoruz.

Bizler ailelerin, gençlerin ve iş çevresinin tercih edilen mekânı olmak için yola çıktık. Her zaman Güler yüzlü ve yardımınıza hazır ekibimizle keyfinize keyif katmayı aynı zamanda damağınızda Unutamayacağınız bir tat bırakmayı amaçlıyoruz.

Müdavimlerimizin tercih ettiği alışılmış et ve hizmet kalitemizi, birbirinden leziz tatlarımız eşliğinde Denemeniz için sizleri de Ette ‘ ye bekliyoruz.

Yemeğin keyfi “Ette”
Bursa, yeni mekânına kavuştu. Eylül ayında Podyum Park’ta kapılarını açan Ette Restaurant, en lezzetli et ve mezeleri sunduğu menüleriyle Bursalılara hizmet vermeye başladı. Bursa’da artık yemeğin keyfi “Ette” gizli…

Sevgimizi Veriyoruz
Bursa’nın enerjisini, yemeklerin en lezzetlisini ve çeşit çeşit mezeleri tek bir çatı altında toplayan Ette Restaurant, şık ve nezih ortamında size damağınızdan uzun süre gitmeyecek tatlar sunuyor. Podyum Park’taki yerinde sizi en samimi, en sıcak dost sohbetlerinize yakışır geniş ve ferah bir mekân karşılıyor. Günlük telaş ve koşturmacalar arasında bir kaçamak yapmak istediğinizde de yoğun geçen bir günün üzerinizdeki tüm ağırlığını atmak için sığınabileceğiniz bir mekân…

Hem yemeğe hem huzura hem de günün yorgunluğunu attığınız akşam saatlerinin keyfine doyacağınız Ette; şık ve zarif detaylarla donatılmış iç dekorasyonu ve şehrin ışıltılı atmosferini izleyebileceğiniz dış mekânı ile de sizi kendine çekiyor.

MEKAN YORUMLARI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirGoogle Maps'te aç - Yol tarifi al
Bursa Panorama
www.3dbursa.com - Tüm hakları saklıdır.
Panoramik kent tanıtım portalıYeni Yalova Yolu 4km. BUTTİM K.12, D.1635 Osmangazi / BURSA
Tel: 0532 407 21 96 - 3dbursa [at] gmail.com

facebook twitter google rss