Gümüş Ev Mobilya

Gümüş Ev Mobilya

Fabrika : Organize Sanayi Bölgesi 2.Cadde No:26 İnegöl/Bursa/Türkiye

Showroom : Ertuğrulgazi Caddesi No:87 İnegöl/Bursa/Türkiye


FOTOĞRAFLAR

Gümüş Ev Mobilya

MEKAN DETAYLARI

Gümüş Ev Mobilya

Gümüş Ev Mobilya, Düğün Mobilya Kampanyaları kapsamında oluşturulan kampanyalar içeriğinde Yatak Odası Takımları, Yemek Odası Takımları, Oturma Grupları, Aksesuar gibi seçenekler var.

Şirketimizin ana gayesi,sektöründe yenilik ve gelişmeye açık olarak dünyada ve ülkemizde gelişmeleri izleyerek,hitap ettiği türk ve dünya pazarına en uygun modern üretim teknikleri ile imalatı geliştirmiş olan ürünlerin,etkin bir satış ağıyla ülkemizde ve dünyada hakettiği yeri alması ve bu üstünlüğü muhafaza etmesidir.

Gümüş Ev Mobilya, Düğün Mobilya Kampanyaları, Düğün Mobilya Kampanyaları Şirketimiz, benimsediği bu ana gayesinin gerçekleşebilmesi için ele alıp uyguladığı teknoloji,yatırım,pazarlama,operasyon planları ve politikaları ile üretim bütçe programlarını,bu ana gayenin birer aracı saymaktadır.

Düğün Mobilya Kampanyaları, Modern mobilya pazarında lider olma hedefiyle kalite bilincini tüm çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize benimsetmek,firmanın bütün süreçlerinde sürekli iyileştirme ve geliştirme düşüncesiyle çağdaş yöntem ilkelerini uygulamak suretiyle toplam kalite anlayışını yerleştirmek.

Uluslararası kalite standartlarını hayata geçirmek kalite perspektifimizi kurumsal hale getirmek,müşterilerimize verdiğimiz kalite taahhüdünü yerine getirmektir.

 

MEKAN YORUMLARI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir



Google Maps'te aç - Yol tarifi al




Bursa Panorama
www.3dbursa.com - Tüm hakları saklıdır.
Panoramik kent tanıtım portalı



Yeni Yalova Yolu 4km. BUTTİM K.12, D.1635 Osmangazi / BURSA
Tel: 0532 407 21 96 - 3dbursa [at] gmail.com

facebook twitter google rss