Haflinger Çiftliği

Çeltik Mah. Yeniyol Cad. No:29 Osmangazi


FOTOĞRAFLAR

TANITIM KLİBİ

MEKAN DETAYLARI

Haflinger Çiftliği

Haflinger Çiftliği – Yemyeşil doğamız ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile muhteşem manzarada hoş vakit geçirebilmeniz ve kusursuz organizasyonlarımız için yıllardır edindiğimiz tecrübeleri ortaya koyuyoruz.

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı :

  • Düğün Yemek Menü Fiyat Aralığı : 50-80 TL.

Mekan Özellikleri :

  • Manzara : Panoramik manzara, Park manzaralı, Şehir manzaralı, Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı
  • Davet Alanı: Açık Alan, Bahçe, Çim alan, Orman içinde, Şehir merkezinde

Kapasite :

  • Kapalı alan kapasite : 150-250 kişi
  • Açık alan kapasite : 400-500 kişi
  • Kokteyl kapasitesi : 200 – 300 kişi
  • Yemekli Kapasitesi : 200 – 300 kişi
  • Otopark Araç Kapasitesi : 100 – 150 araç

Hizmet verilen organizasyon türleri :
Açılışlar, Baby Shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına

Bölge – Ulaşım : Osmangazi – Bursa

Yetkili Kişi : Ahmet SARI

Haflinger Çiftliği

Haflinger Çiftliği – Osmangazide Kır Düğün Mekanı; çocuk, genç ve yaşlı olmak üzere her yaştan insanlara hitap eden Bursa ovasının tam ortasında bulunan ve Bursa merkez köylerinden Çeltik Köy sınırları dahilinde olup Bursa şehir merkezine 10 dk uzaklıktadır. Haflinger çiftliğine gelip dolu dolu bir gün yaşadığınızda hobi bahçeleri, restaurant ve at çiftliği ile şehrin içinde köy yaşamını ve köyün içinde şehir yaşamını göreceksiniz. Hobi bahçeleri; doğanın tüm güzelliklerini cömertçe sunduğu, hobi tarımının yapılabildiği müstakil bahçelerden oluşmaktadır. Kır Düğünü Fiyatları Restaurant; köy kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeklerinin sunulduğu unutamayacağınız lezzeti ile nezih bir ortamda aile ve iş yemekleriniz için hizmet vermekteyiz. Binicilik; 7’den 70’e her seviyedeki kişiler için uygun ve güvenli bir ortamda hizmet vermekteyiz.

HOBİ BAHÇELERİ: Doğanın tüm güzelliklerini cömertçe sunduğu, hobi tarımının yapılabildiği müstakil bahçelerden oluşmaktadır.

RESTAURANT: Köy kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeklerinin sunulduğu unutamayacağınız lezzeti ile nezih bir ortamda aile ve iş yemekleriniz için hizmet vermekteyiz.

BİNİCİLİK: 7’den 70’e her yaştaki kişiler için uygun ve güvenli bir ortamda hizmet vermekteyiz.

ORGANİZASYON: Organizasyonlarınızda profesyonel ekip ve profesyonel hizmet anlayışı sayesinde size sadece anın tadını çıkarmak kalıyor. Yıllardır edindiğimiz tecrübeler ile organizasyonlar tam da istediğiniz gibi kusursuz geçecek.

Haflinger Çiftliği – Osmangazide Kır Düğün Mekanı Köy kahvaltısı, sigara böreği, ızgara ve meşhur çiğ böreği ile Çeltik Köy’de güzel bir ziyafet çekebilirsiniz. Hemen ardından ise at binebilir, rüzgar ile yarışarak bu yeşil ve ferah ortamın tadını çıkarabilirsiniz. Mekanda başta doğum günü olmak üzere, grup yemekleri, nişan ve düğün organizasyonlarınızı da gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca düğün ve nişan sonrası yemeklerinizi de Haflinger Çiftliği’nin 120 kişiye varan kapalı alanında gerçekleştirebilirsiniz.

MEKAN YORUMLARI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirGoogle Maps'te aç - Yol tarifi al
Bursa Panorama
www.3dbursa.com - Tüm hakları saklıdır.
Panoramik kent tanıtım portalıYeni Yalova Yolu 4km. BUTTİM K.12, D.1635 Osmangazi / BURSA
Tel: 0532 407 21 96 - 3dbursa [at] gmail.com

facebook twitter google rss