Bursa Parkları – Temenyeri Parkı

turkce   Uludağ‘ın eteklerinde bulunan Temenyeri Parkı,setbaşı(gökdere) deresinin hemen yanına konumlandırılmış su sesiyle kuş seslerinin eşsiz düetini temaşa edebileceğiniz oksijeni bol,dağ havasını şehrin hemen 200 metre dışından alabildiğiniz güzide bir parktır.Gerek doğal güzellikleri ile Gerekse tarihi ile yaşatılmaya değer bir mekandır.

Bursa Temenyeri Parkı
Park içinde yürüyüş yolları ve piknik yapmak için uygun alanlar yanında çocuklar için oyun sahaları, basketbol sahaları, piknik alanları da mevcuttur.
Bakımını Büyükşehir Belediyesi’nin üstlendiği Temenyeri parkı, Bursalıların ve doğaseverlerin uğrak yerlerinden biri olarak ziyaretçilerin hizmetindedir.
Temenyeri Yıldırım / BURSA(Bursa Setbaşı istikametinden Yeşil Cami‘ne giderken sağda ipekçilik sapağından girildiği takdirde kolayca bulunur)

İNGİLİZCE

ingiltere   Temenyeri Park in the foothills of Uludag, setbaşı (Gökdere) is positionedimmediately adjacent to creek water, bird songs, unique voice, with plenty of oxygen can düetini matter of show, just 200 meters outside the city, mountain air,you can receive a parktır.Gerek eminent value with its natural beauties and historical place to keep it alive .

Bursa Temenyeri Park
Park for a picnic in the appropriate fields, walking trails and a playground for children near fields, basketball courts, picnic areas are also available.
Temenyeri undertaken by the municipality maintaining parks, one of the popular destinations for nature lovers and visitors Bursalıların service.
Temenyeri Yildirim / BURSA (Bursa silk Setbaşı right when moving from the direction of the turn to the Green Mosque is easily found if entered)

Bizi Pinterest'te Takip Edin

Bizi Facebook'ta Takip EdinBizi Instagram'da Takip Edin

@bursapanorama

Bizi Youtbe'ta Takip Edin

Bizi Twitter'da Takip Edin

Bizi Google+'da Takip Edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir