3dbursa

Altın Gala

Dumlupınar Mah. Tercan Cad. No:2 Görükle – Nilüfer / BURSA 0224 322 2294

MEKAN VİDEOLARI

Altın Gala

Altın Gala Düğün Salonu Bursa,

Altın Gala Düğün Salonu ve Balo Salonu Bursa, nerede nasıl gidilir. Altın Gala ile köklü gelenekler, çağdaş konfor ve özenli hizmet, beklentilerin ötesine geçen davet ve toplantılar düzenlemek için birleşiyor. Titizlikle çalışan konferans servisleri yetkilileri, konferans concierge, ziyafet ve mutfak ekipleri, ses ve ışık teknisyenleri ve teknoloji kâhyası, her ayrıntıyla tek tek ilgileniyor.

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı :

 • Düğün organizasyonu fiyat aralığı : 7.500 – 10.000 TL.
 • Düğün yemek menü fiyat aralığı : 50 – 80 TL

Mekan Özellikleri :

 • Manzara : Panoramik manzara, Park manzaralı, Şehir manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı
 • Davet Alanı: Kapalı alan, Bahçe, çim alan, kolonsuz salon, şehir merkezinde, yüksek tavan

Kapasite :

 • Kapalı alan kapasite : 500 – 750 kişi
 • Kokteyl kapasitesi : 750 – 1.000 kişi
 • Yemekli kapasitesi : 750 kişi
 • Otopark araç kapasitesi : 500 araç

Hizmet verilen organizasyon türleri :
Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum Günü, Kurumsal Etkinlik, Mezuniyet Törenleri, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü, Kına

Bölge – Ulaşım : Nilüfer – Bursa

Yetkili Kişi : İlhan YAMAN

Altın Gala

Çağdaş konfor ve özenli hizmet, beklentilerin ötesine geçen davet ve toplantılar düzenlemek için birleşiyor. Titizlikle çalışan konferans servisleri yetkilileri, konferans concierge, ziyafet ve mutfak ekipleri, ses ve ışık teknisyenleri ve teknoloji kâhyası, her ayrıntıyla tek tek ilgileniyor.

Kına Salonları ve Düğün Salonları Hayallerinizi süsleyen düğün, eşsiz ihtişamının konfor ve kaliteyle birleştiği görkemli bir gecede sizi bekliyor. Konuklarınızın başını döndürecek bu özel gecede tüm istek ve ihtiyaçlarınız profesyonel  ekibi tarafından karşılanırken, ayrıcalıklarını bütünüyle yaşayacaksınız.

Mükemmel dekore edilmiş Altın Gala Düğün Salonu ile yapacağınız Organizasyonun keyfine varacağınız düğünse, özel yıldızlarla bezenmiş gökyüzünün yalnızca siz düğün sahipleri için parıldadığını hissedeceğiniz Altın Gala Düğün Salonunun konforunu konuklarınızla birlikte yaşayabilirsiniz.

En mutlu gününüzün keyfini konuklarınıza benzersiz bir tecrübe yaşatmak için sağladıkları sıra dışı konfor ve sundukları eşsiz atmosferle bizi tercih edebilirsiniz.

2 yorum

 1. Rüya gibiii

  Evlenmek isteyen her çift rüya gibi bir düğünü olmasını ister.Bizde bu gece buraya bu beklentiyle gelmiştik ..Bu düğünün çok güzel geçeceğinden hiçbir şüphemiz yoktu .Bizlere beklentilerimizin çok ötesinde bir gece yaşattınız …Tüm ALTINGALA ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz…

 2. EVLİLİKKKKK

  Evlenmek çok yoğun ve güzel bir duygu.Bu yoğun duyguları yaşarken ALTINGALA ailesinin,bize verdiği harika desteğe çok teşekkür ederiz..Başta İLHAN bey olmak üzere,diğer tüm güler yüzlü ve sabırlı çalışanlarına,bu muhteşem salonda bu mutlu duyguları bize yaşattığınız için teşekkür ederiz…

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir