3dbursa

Amaç Et Mangal

Uludağ Yolu 6. Km Jandarma Karakolu Karşısı 0224 322 2253

Amaç Et Mangal

Amaç Et Mangal Bursa, nerede nasıl gidilir. Girişinde bulunan geniş otoparkın ardında kalan Amaç Et Mangal ve Aile Çay Bahçesi’ne bir kere ulaştığınızda, bir daha ayrılamayacaksınız.

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı : Serpme Kahvaltı Menü : 25 TL.

Mekan, Çevre Özellikleri 

  • Manzara : Şehir manzaralı, dağ manzaralı
  • Mekan Alanı : Açık ve Kapalı Alan

Kapasite: Açık ve Kapalı alan kapasite : kişi

Hizmet verilen organizasyon türleri 

Öğle Yemekleri,Akşam Yemekleri, aile yemekleri, İş yemekleri, lansmanlar, brunch, romantik yemekler, gala yemekleri, kahvaltı, kokteyl,

Bölge – Ulaşım : İnkaya – Osmangazi

Amaç Et Mangal

Muazzam Manzara Eşliğinde Huzurlu Saatler

Amaç Et Mangal ve Aile Çay Bahçesi, kendinizi tam anlamıyla huzurlu hissedebileceğiniz bir mekan. Ağaçların arasından süzülen güneş ışığının mutlu kıpırtılarıyla, yemyeşil doğanın keyfini sürebileceğiniz sıcacık bir ortam.

Kuş Sesleri Eşliğinde Hoş Sohbetler
Muazzam manzaraya demir atmış büyük alandaki localarda rahatlığın keyfini süreceksiniz. Amaç Et Mangal’da kuş sesleri ve Uludağ’dan gelen serin bir esinti eşliğinde lezzetli yemekler yiyebilir, hoş sohbetler edebilirsiniz.

Kendin Pişir – Kendin Ye
Kalabalıktan gerçekten uzaklaşmak isteyenlere hitap eden yeşil doğada isterseniz “Kendin Pişir – Kendin Ye” ile keyfinize keyif katabilirsiniz. Localar, manzara yanı masalar ve armutlar dışında süs havuzun başında da lezzetli yemekleri tadabilirsiniz.

Girişinde bulunan geniş otoparkın ardında kalan Amaç Et Mangal ve Aile Çay Bahçesi’ne bir kere ulaştığınızda, bir daha ayrılamayacaksınız.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir