3dbursa

Baia Otel Restoran

Yeni Yalova Yolu 9.km Asmerkez yanı Osmangazi - BURSA 0224 322 2268

Baia Otel Restaurant

Baia Otel Restaurant Bursa, nerede nasıl gidilir. Muhteşem dekorasyonu ve mimari dokusuyla eşsiz lezzetler sunan 250 kişi kapasitesi ile yeni eklenen Dört Mevsim restoran bölümü, misafirlerin dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini tatmalarına olanak veriyor.

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı : Yemek Menü Fiyat Aralığı : 30 – 50 TL

Menü içeriği :

Mekan Özellikleri :

  • Manzara : Kır manzarlı, Bahçe manzaralı
  • Mekan Alanı: Açık ve Kapalı Alan, Bahçe, çim alan, havuzbaşı, şehir merkezinde

Kapasite :

  • Kapalı alan kapasite :
  • Açık alan kapasite :
  • Otopark Araç Kapasitesi :

Hizmet verilen organizasyon türleri :
Gala Yemekleri, Açık Büfe Kahvaltı, Kokteyl, Şirket Yemekleri, Brunch, Lansmanlar, Temalı davetler,

Bölge – Ulaşım :  Osmangazi – Bursa

 

Baia Otel

Baia Otel Sky Restaurant, Otelimizin 12.katında  bulunan Sky restaurant;  Uluslararası ve Türk mutfaklarından kusursuz servis kalitesi ile seçkin ziyafetler sunarken, şehrin en üst noktasında muhteşem panoramik manzaranın tadını çıkarmanız için tüm detaylar düşünülmüştür. Dekorasyonunda da sade, şık ve estetik çizginin buluştuğu Sky restaurantta  yaşadığınız anları unutamayacaksınız.

Baia Otel Sky Restaurant, Muhteşem dekorasyonu ve mimari dokusuyla eşsiz lezzetler sunan 250 kişi kapasitesi ile yeni eklenen Dört Mevsim restoran bölümü, misafirlerin dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini tatmalarına olanak veriyor.

Baia Otel Sky Restaurant, Lobby’de bulunan ve  Baia Lara’da da diğer bir şubesini bulabileceğiniz Scalini A’lacarte restaurant İtalyan mutfağının en gerçek ve en özel lezzetleri ile bahçe manzarası eşliğinde mükemmel bir ziyafet sunmaktadır. D-SMART yayını yapan Scalini Bar bölümünde tüm Avrupa maçlarını kaçırmadan takip edebilirsiniz.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir