3dbursa

Baia Otel

Yeni Yalova Yolu 9.km Asmerkez yanı Osmangazi - BURSA 0224 322 2268

Aşk Günü Baia Bursa’da Kutlanır

Aşk Günü Baia Bursa’da, Unutulmaz bir Sevgililer Günü’nü sevdiğinizle birlikte Baia Otel’de yaşamaya ne dersiniz? MG Davet Orkestrası Trio’nun aşk şarkıları eşlik edecek bu muhteşem 14 Şubat gecesine. Özel günleri daha da özel kılmak, sizlerin mutluluğuna ortak olmak her zaman önceliğimizdir. Tutkunun ve aşkın sembolü 14 Şubat Sevgililer Günü; sol yanında sevgiyi, mutluluğu, arzuyu hisseden herkese kutlu olsun. Baia Hotels Ailesi olarak; aşkın 365 gün, dolu dolu yaşanmasını diler, güzel ve unutulmayacak bir gün geçirmenizi temenni ederiz. Bu günü daha da değerli ve unutulmaz kılmanız için sizlere özel harika bir 14 Şubat Sevgililer Günü programı hazırlayan Baia Otel’de hemen rezervasyon yapın, aşkınıza en güzel hediyeyi verin! Program Saati: 20:00 – 00:00

Sevgililer Günü Mönüsü

Başlangıç Tabağı Acılı Antep Ezme, Çerkez Tavuğu, Ezine Beyaz Peynir, Domates, Kars Eski Kaşar, Salatalık, Limon, Piliç Galantin, Mercimek Köftesi Ara Sıcak Ispanak Dolgulu Piliç Cannelloni (Taze Patates ve Akdeniz Yeşillikleri ile) Ana Yemek Sebzeli Biftek Sarma (Mevsim Sebzeleri Sote, Patates Püresi ve Demi Glac Sos ile) Tatlı Flan Parisien (Frambuaz Sos Eşliğinde) İçecek 2 Adet Limitli Yerli İçki Kişi başı 100 TL. “Aşk Günü Baia Bursa’da”

Baia Otel

Baia Otel, Şömineli oturma salonu, Çalışma masası, Odada ücretsiz çay & kahve yapma imkanı, Ücretsiz hızlı internet erişimi, Sigara içilmeyen odalar, Odadan ayarlanabilen ısıtma ve soğutma sistemi, Direkt telefon, data hattı ve mesaj hizmeti otel hizmetlerimizden birkaçı.

Baia Otel

Baia Hotel; üstün hizmet anlayışı ve yüksek oda standartları ile kaliteli bir şehir otelinden beklenecek her şeyi misafirlerine sunmaktadır. Türk Standartları Enstütüsünden “TS-EN-ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi” sertifikası alan Baia Bursa Hotel kalitede ve hizmette en iyi olmak ilkesini taşır. Baia Otelleri Sönmez Holding’in bir kuruluşu olup; Baia Bodrum, Monte Baia Uludağ, Baia Lara ve en son açılan Baia Bursa ile misafirlerinin tüm konaklama ihtiyaçlarına cevap verebilen markalaşmış zincir otel grubudur.

Şehir merkezine 9 km, sanayi bölgesine 1 km, İstanbul feribota 22 km, Gemlik’e 11 km ve Uludağ’a 30 km mesafede yer alıp, konum olarak kompleksindeki alışveriş, kültür ve yaşam merkezi ile misafirlerine yaşam kolaylığı sunmaktadır.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir