3dbursa

Çırağan Club Garden

Demirci Mah. Demirci Yolu Cad. No: 46 Nilüfer / BURSA 0224 322 2127

Çırağan Club Garden

Çırağan Club Garden Bursa, panoramik manzarası ve eşsiz konumu ile size görkemli bir düğün organizasyonu sunuyor. “Bazı anlar bir kere yaşanır” sloganıyla yola çıkan ve bu bakış açısını en temel ilke edinen Çırağan Club, mutluluğa atılan ilk adımınızda ihtişamı, sınırsız konfor ve kaliteyi vaat ediyor.

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı :

 • Düğün organizasyonu : 8.000 – 16.000 TL
 • Düğün yemek menü : 65 TL

Mekan, Konum Özellikleri :

 • Manzara : Şehir manzaralı, bahçe manzaralı, dağ manzaralı
 • Davet Alanı: Kapalı alan, açık alan,

Kapasite:

 • Kapalı alan kapasite : 1.200 kişi
 • Kokteyl kapasitesi : 1.200 kişi
 • Yemekli kapasitesi : 1.200 kişi
 • Otopark araç kapasitesi : 600 araç

Organizasyon Hizmetleri

 • Meşale ve yürüyüş yolu
 • Işık ve Ses Sistemi
 • Düğününüze özel salon süsleme.
 • Kişi sayınıza uygun oturma ve yerleşim planı,
 • İsteğinize göre rezervasyon ve protokol masaları.
 • Tarzınıza ve yörenize özel, müzik ve eğlence tasarımı.
 • Özel güvenlik ve güvenlik kameraları, hostes hizmetleri.
 • Ücretsiz Otopark ve Vale hizmeti.
 • Elektrik kesilmelerine karşı jeneratör hizmeti.

Hizmet verilen organizasyon türleri : Düğün, Kına, Nişan, Sünnet Organizasyonları

Bölge – Ulaşım :  Nilüfer – Bursa

Yetkili Kişi : 

Çırağan Club Garden

Çırağan Club, panoramik manzarası ve eşsiz konumu ile size görkemli bir düğün organizasyonu sunuyor. “Bazı anlar bir kere yaşanır” sloganıyla yola çıkan ve bu bakış açısını en temel ilke edinen Çırağan Club, mutluluğa atılan ilk adımınızda ihtişamı, sınırsız konfor ve kaliteyi vaat ediyor.

Hem iç salon hem de kır bahçesi ile masallardaki gibi bir düğün…

Çırağan Club; 800 kişilik Çırağan salon, 500 kişilik Tuana salon ve 2000 kişilik kır bahçesi ile zarafet ve şıklığın göz doldurduğu, peri masallarını andıran düğünleri ve özel davetlerinizi unutulmaz kılıyor.

Kusursuz bir mekân, “keşke” demeyeceğiniz mükemmel bir gün…

Benzersiz atmosferi ile unutulmaz düğünlere ev sahipliği yapan Çırağan Club, 600 araçlık ücretsiz otopark alanı, çocuk oyun alanı, kişiye özel lezzetli menü seçenekleri, bistro stantları, gelin odası ve sanatçı konuklarınız için kulisiyle kusursuz bir mekân ve hizmet anlayışını sizlere sunuyor.

İşin özü; geçmişle bugün arasında eşsiz bir yolculuğun ilk adımları Çırağan Club’da atılıyor…

5 yorum

 1. Çırağan Club’de kızımın gündüz kır düğünü yapıldı. Tüm organizasyondan çok memnun kaldık, yemekleri herkes çok beğendi; gündüz düğünü olduğu ve tavuklu menüyü de seçmiş olduğumuz için fiyat epey uygundu. Sandalye ve masa süslerine kadar her şeyi birlikte titizlikle organize ettik ve aynen uygulandı. Biz düğünümüzde mekanda düğün paketine dahil olan piyanistin yerine kendimiz Uludağ Üniversite’sinden Müzik bölümünden hocaları getirip fonda klasik müzik ve eski parçalar çaldırdık, bunu da gelen konuklarımız çok beğendi. Bu konuda bizim gibi düğününde fonda klasik parçalar çalınmasını isteyen olursa Çırağa Club sizlere yol gösterecektir ve irtibata geçmenizi sağlayacaktır; özellikle gündüz düğünlerinde açık havada piyanist eşliğinde oynama pek güzel olmayabilir; Üniversite’den gelen Trio’ya herkes hayran kaldı. Çırağan Club’ün bahçede çimlerde masaları gündüz güneşinden çok iyi koruyabilecek yeterince brandaları var, bu konu yaz ortasında güneş altında çok önemli. Daha öce araştırma yaptığımız bir çok yerde bu konu kısmen masalara ayrı ayrı şemsiyelerle halledilmişti, bu da görüntü olarak hoşumuza gitmemişti. Çırağan’da brandalar uzun iki ayrı bölümde olduğu için estetik olarak da güzel duruyor. Kısaca tüm organizasyonumuz dört dörtlük geçti. Anlaşmalı kuaförden de çok memnun kaldık.

 2. Kır düğünü organizasyonu gerçekleştirmiştim ve mekanda 720 kişilik bir davetlim vardı mekan açık alanda olduğu için geniş ve ferah bir alandı yeşillikle içerisinde bulunan bir mekan ağaçlarla çevrilmişti ve süslemeleri çok güzeldi ağaçlar bile süslenilmişti tam bir kır düğünü konseptiydi, sade ve şık bir görselliğe sahip bir mekandı.Mekanda 720 kişilik organizasyon gerçekleştirmemize rağmen mekan daha kalabalık düğünler içinde yeterli bir genişlikteydi.Pist alanı betonla çevrilmişti masa sandalyelerin davetlilerin oturmuş olduğu yerler çimler içerisindeydi pist alanı yeterli derecedeydi yemekli bir organizasyondu ve yemekleri çok lezzetliydi sıcak ve seri bir servis sunumu bulunuyordu. Bursa’da bulunan diğer kır düğün salonlarından daha güzel ve hizmet açısından da en iyi mekandı.

 3. Mekan merkezi bir konumda olduğundan ulaşım konusunda bir sorun yaşamadık. Yani en azından ben bu konuda olumsuz bir yorum almadım konuklarımızdan. Görsellik olarakta gayet güzeldi, geniş ve ferah, ayrıca pist alanıda yeterli genişlikteydi, bu arada sayımız yaklaşık 700 kişiydi, kalabalık sayılabilirdik yani, buna rağmen bir sıkıntımız olmadı. Hizmette başarılıydı. Kısacası tercih edilebilir bir yer memenun kaldık.

 4. gayet şık ve hoş bir mekan. O yüzden de her şey temiz ve yeni. Mekan kolonsuz bir mekandı o sebepten gayet rahat ve genişti. İçerinin standart süslemeleri var ama size yinede soruyorlar, masanın süslemeleri için ekstra birşey istiyormusunuz diye. Tabi bu ekstra fiyata giriyor. 500 – 600 kişilik bir organizasyon oldu yemekliydi. Planlı ve düzenli çalıştıkları için garsonlar serviste hızlıydı ve herkese yetiştiler.

 5. Düğünüm kır düğünü şeklinde oldu ve mekan düzenli ferah hoş bir mekandı. 450 kişilik yemekli bir düğündü. Daha önce yemeklerin tadına bakmıştım ve gayet güzeldi, misafirlerimde memnun kaldılar. 2 renk seçeneği sunuluyor sizlere ve bahçe süslemeleri içinde seçenekler var hangisini istiyorsanız onu yapıyolar. Ben çok memnun kaldım yani. Gelin odasıda bahçeye çok yakın kır a yakın bir yerde yürüyüş mesafesi kısa yani. Her şey güzeldi dediğim gibi ben çok memnun kaldım tavsiyede edebilirim herkese.

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir