3dbursa

numnum Cafe & Restaurant

Cumhuriyet Mah, Nilüfer Hatun Cad. No:114/1-12 Nilüfer 0224 322 2259

numnum Cafe Restaurant

numnum Cafe Restaurant Bursa, nerede nasıl gidilir. Birbirinden güzel yemekleri, efsanevi hamburgerleri, ince çıtır pizzaları, kocaman salataları ve dayanılmaz tatlıları ile Numnum Podyumpark’ta

Mekan Detayları

Fiyat Aralığı :  Kahvaltı Menü : TL

Kahvaltı Türü : Serpme

Kahvaltı Menü İçeriği :

  • Yumurta, Peynir, Zeytin, Reçel, Kaymak, Bal, Yaş ve Kuru Meyveler, Sebzeler, Sahanda Yumurta, Menemen ve Omlet

Mekan, Çevre Özellikleri :

  • Manzara : Şehir manzaralı
  • Mekan Alanı: Açık ve Kapalı Alan

Kapasite:

  • Kapalı alan kapasite : kişi
  • Açık alan kapasite : kişi

Hizmet verilen organizasyon türleri :

Öğle arası aile yemekleri, İş yemekleri, lansmanlar, brunch, romantik yemekler, gala yemekleri, kahvaltı, kokteyl,

Bölge – Ulaşım : Nilüfer – Bursa

numnum Cafe & Restaurant

Her şart ve koşulda “iyi yiyecek ve içecek” inancının güçlü savunucusu, İstanbul Yiyecek İçecek Grubu’nun kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı olan şef Mehmet Gürs’e göre numnum “fark yaratmak” için doğdu.

numnum gerçek bir “aile restoranı” hayali üzerine kuruldu. Uluslararası örneklerde de olduğu gibi sadece ailelerin değil, gençlerin, çocuklu ailelerin, çiftlerin, genç profesyonellerin rahatlıkla geldiği bir mekan olmalıydı. Bütün müşteriler “lezzetli ve iyi yemeği uygun fiyata ve hızlı” yemeliydi. numnum menüsü, yaşayan konseptin tüm ruhunu, neşesini ve en önemlisi dayanılmaz yemeklerini anlatan “etkin bir iletişim aracı” olmalıydı. numnum’ın yemeği akılda kalmalıydı. Keyifli anıların arada sırada hafızamızı gıdıklaması gibi, yemeklerimiz yiyenlerin damağında kalıcı bir iz bırakmalıydı. Neşe saçarak, güler yüzlü, bilgili, kendinden emin ama alçak gönüllü ve işini öne çıkaran bir ekip ile güne fark yaratmak için başlamalıydı…

İlk işletmesini Ekim 2003 yılında Maçka G-Mall’da açan numnum, sağlam adımlar ile büyümeyi sürdürüyor. numnum’ın, 4’ü İstanbul’da (Levent Kanyon, Ümraniye Meydan, Ataşehir Brandium, Akasya Acıbadem) 4’ü Ankara’da (Panora, Gordion, Tepe Prime, Armada) 1’i Bursa’da (Podyum Park) olmak üzere 10 başarılı işletmesi bulunuyor.

Yemek Konsepti…

Müşterilerine iyi ve lezzetli yemek sunmayı hedefleyen numnum’ın kapsamlı menüsü, elle şekillenen hamburgerler, sandwichler, zengin salatalar, lezzetli ana yemekler, light seçenekler, taş fırında kepekli hamur ile yapılan pizzalar, akılda kalan tatlılar ve özel çocuk menüsü ile geniş bir kitleye hitap etmektedir.

numnum’ı tüm diğer işletmeleri içinde “muzur çocuğa” benzeten numnum’ın yaratıcısı Mehmet Gürs, numnum’ı “fark yaratmak için doğan, farklı, sevimli, zeki ve en önemlisi neşe saçan bir konsept” olarak tanımlamaktadır.

 

Yorum Yap ve Puan Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir