3dbursa

Mutlu Bir Kare

İhsaniye Mah. Uluabat Sok. Esra Sitesi C Blok 6D, Nilüfer, Bursa 0224 322 2547

Mutlu Bir Kare

Mutlu Bir Kare Bursa. Dünya çapında reklam ve film endüstrisini takip eden, araştıran, yeni fikirler ortaya çıkarmanın önemini kavramış, ihtiyaçları doğru algılayabilen ve sonuç odaklı fikirler üreten “kendi yaratıcı ekibiyle” profesyonel bir hizmet veren bir prodüksiyon ajansıyız.

Fiyat Aralığı :

 • Hizmet fiyat aralığı : 1.000 – 3.000 TL.

Çalışma Şekli :

 • Teslim süresi : 4 – 6 hafta
 • Önceden rezervasyon : 3 ay

Hizmet Verilen Organizasyon Türleri :

 • Düğün hikayesi
 • Düğün belgeseli
 • Kısa videolar
 • Düğün klibi
 • Düğün albüm çekimi
 • Özel gün çekimleri

Bölge – Ulaşım : Nilüfer – Bursa

Yetkili Kişi : Meltem SAY

 

Mutlu Bir Kare Fotoğraf

Mutlu Bir Kare Fotoğraf, Düğün Video Çekimi, Dijital medyanın hem özel, hem de profesyonel hayattaki yeri göz önüne alındığında ortaya çıkan görsel ve işitsel ihtiyaçları üst düzeyde karşılayabilen, dünya çapında reklam ve film endüstrisini takip eden, araştıran, yeni fikirler ortaya çıkarmanın önemini kavramış, ihtiyaçları doğru algılayabilen ve sonuç odaklı fikirler üreten “kendi yaratıcı ekibiyle” profesyonel bir hizmet veren bir prodüksiyon ajansıyız.

İleri seviye teknolojik yatırımlarımızın yanı sıra, en önemli yatırımımızı ekibimize yapıyoruz. Çünkü, ekip ruhunun imzamızı attığımız her işe yansıdığının bilincindeyiz. İşte bu yüzden, ekip ruhuna olan inancımızı tüm değerlerin üstünde tutuyoruz.

Değişmeyen değerlerimiz, öğrenmeye karşı dinmeyen isteğimiz, yeteneklerimizin farkında olmamız ve samimiyetimiz sayesinde bugün Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarının ihtiyaçlarına çözümler üretiyoruz.

4 yorum

 1. Pingback:Dış Çekim Düğün Fotoğrafçıları Bursa

 2. Yorgunluğumuza rağmen zevkli bir gün geçirdik. Harika çekimleriniz ve bütün günümüzde yüzümüzün gülmesine neden olduğunuz için çok teşekkürler!

 3. Herşey için çok teşekkür ederizzz. her anımızda çok güzel ilgilendiniz. yağmurlu bir gün diye ne kadar moralim bozulsada fotoğraflarda gördüğüm sonuçlar beni çok sevindirdi 🙂 bu ekip süper tavsiye ediyoruzzz herkesee!!

 4. Uludağ çekiminde üşümedikmi üşüdük özellikle ben o elbisenin içinde en son dakikalar dondum ama değdi harika bir çekim oldu Mutlu Bir Kare ekibine sonsuz teşekkürler harika olmuş hepsi ellerine sağlık tüm arkadaşlarıma gözüm kapalı tavsiye ediyorum çok karışmayıp onlara bırakırsanız harika resimler ortaya çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir